Грунтувальна фарба під силікатні штукатурки FIXASIL O 5 кг

Артикул: 8590738640057

  • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
  • Бренд: Stachema
  • Тип: Всередині та ззовні будівлі
  • Об'єм: 5 кг
  • Розхід: 25 кв.м
  • 383,00 грн.

  • 5 чи більше 364,00 грн.
  • Наявність: В наявності

Базове покриття під декоративні штукатурки FIXASIL О використовується для підготовки пористих будівельних матеріалів для нанесення силікатних декоративних штукатурок типу «короїд» та «баранець».

    

Призначення: Силікатна ґрунтовка FIXASIL О використовується для базової підготовки всіх пористих будівельних матеріалів, які далі будуть оброблені силікатними штукатурками COLORSIL R, COLORSIL О. Можливе також самостійне використання засобу для зміцнення поверхні. Поставляється в необхідній консистенції. Непридатна для штучних матеріалів, невитриманих штукатурок, штукатурок з вмістом солей і з вмістом синтетичних полімерів та біологічно пошкоджених поверхонь.

Розхід: 0,16 - 0,22 кг/м2 – залежно від поверхні.
 
Технічні характеристики:
Густина – 1200 кг/м3
Вміст нелетучих компонентів – мін. 35%
pH – 12,5

Підготовка поверхні: Поверхня має бути вистояною (у нових штукатурок – приблизно 4 тижні після завершення робіт), міцною, чистою, знежиреною, сухою, без біологічних пошкоджень та водорозчинних солей. Поверхня не має містити синтетичні полімери (як, наприклад, особливо деякі типи "мокрих" розчинних сумішей). Контроль дозрівання може бути проведений за допомогою лакмусового паперу або розчину фенолфталеїну. Старі покриття силіконових, акрилових або полівінілацетатних фарб необхідно видалити, а основу – перешпаклювати (понаднормовий обсяг синтетичних полімерів може створити проблеми при нанесенні). Якщо основа містить водорозчинні солі, то роботу по підготовці поверхні рекомендується узгодити з техніками фірми. Всі покриття, що не підлягають обробці препаратом, необхідно щільно закрити – препарат залишає сліди, які не виводяться, на всіх силікатних поверхнях (скло, емальовані поверхні, плитка)!  

 

Технологія використання: Силікатна ґрунтовка FIXASIL О поставляється в необхідній консистенції – НЕ РОЗБАВЛЯТИ! Препарат наноситься одним шаром за допомогою валика, щітки або розпилювача. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. Час висихання 24 години, залежно від кліматичних умов. Інструменти після роботи промити водою.

Перед застосуванням ретельно перемішати!!! Рекомендовано перемішувати і в процесі нанесення.

Додаткова інформація

Силікатна ґрунт-фарба під силікатні штукатурки FIXASIL O виготовляється в білому відтінку крім того, за бажанням, дану ґрунт-фарбу можна тонувати за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передачені фірмовими каталогами:

ALFACOLOR

STACHEMA

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ (ФОТО)

Сертифікати

Відгуки

Теги: грунт фарба