Фарба для бетону захисна водовідштовхуюча ECOLOR BKH

Артикул: 8590738511081

 • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
 • Бренд: Stachema
 • Колір: Білий
 • Склад: Акрилова
 • Ступінь блиску: Матова
 • Об'єм: 10 л
 • Розхід: 26 кв.м
 • 1.625,00 грн.

 • 2 чи більше 1.544,00 грн.
 • Наявність: В наявності

Для вертикальних бетонних та залізобетонних елементів будівельних конструкцій використовується захисна водовідштовхуюча фарба для залізобетону ЕCOLOR BKH.

     

Призначення: Захисна водовідштовхуюча фарба для залізобетону ЕCOLOR BKH призначена для зовнішньої фінішної обробки вертикальних бетонних та залізобетонних елементів будівельних конструкцій. Наділена паропропускними, сильними водовідштовхуючими властивостями, високим дифузним опором проти проникнення вуглекислого газу, оксиду азоту та інших летких з'єднань, які у поєднанні з водою знижують рH бетону та сприяють його карбонізації, втраті міцності, корозії арматури, а разом з цим загальному руйнуванню конструкції.

Розхід: Приблизно 0,4 - 0,6 кг/м2 – в залежності від шорсткості поверхні. 

Довговічність: 15 - 20 років в залежності від забруднення навколишнього середовища. 

Відтінки: Випускається як базова фарба (A, B, C) для тонування за допомогою тонуючих автоматів. Відтінки у відповідності з фірмовими каталогами.

Технічні характеристики:
 • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 63%
Густина – 1420 кг/м3
Вигляд – біла матова в'язка рідина без домішок

 • висохлої поверхні:

Вигляд – матовий
Гігроскопічність – 0,063 кг/(м2.h0,5)
Дифузний опір – 0,21 м
Адгезія з бетоном – 3 МПа

Підготовка поверхні: Бетонні поверхні мають бути витриманими, чистими, позбавленими пилу, жиру та бруду. Всі неприлягаючі частини видалити циклюванням, щіткою, шліфовкою аж до однорідної щільної основи. Промити водою під тиском з використанням миючих засобів, сполоснути та дати висохнути. Основу прогрунтувати PENECO NANO. Час висихання ґрунтовки зазначений на її етикетці або в технічному листі.
 
Технологія використання: Захисна водовідштовхуюча фарба для залізобетону ЕCOLOR BKH наноситься валиком, щіткою або розпилювачем в два шари, другий шар наносити тільки після повного висихання попереднього. Часовий інтервал між покриттями 2 - 4 години в залежності від кліматичних умов. При температурі повітря +23°С та відносній вологості повітря 65% покриття висихає за 24 години. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: В’язкість матеріалу налаштована на роботу з валиком, в разі потреби допускається розрідження ґрунтовкою PENECO або водою, в деяких випадках іншими сумішами, максимум на 10% (в жодному випадку не використовувати для розрідження ґрунтовку PENECO EXTRA або PENECO NANO).

Додаткова інформація

Захисна водовідштовхуюча фарба для залізобетону ECOLOR BKH виготовляється в білому відтінку крім того, за бажанням, дану фарбу можна тонувати за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовими каталогами:

ALFACOLOR

STACHEMA

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ (ФОТО)

Сертифікати

Відгуки

Теги: Фарба по бетону