Фарба фасадна акрилова ECOLOR 3,5 кг

Артикул: 8590738351038

 • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
 • Бренд: Stachema
 • Колір: Білий
 • Склад: Акрилова
 • Ступінь блиску: Матова
 • Об'єм: 2,5 л
 • Розхід: 21 кв.м
 • 336,00 грн.

 • 7 чи більше 342,00 грн.
 • Наявність: В наявності

Для фарбування стін, бетонних панелей, гіпсокартонних поверхонь та інших легких будівельних та штучних матеріалів використовується акрилова водорозчинна фасадна фарба ECOLOR.

     

Призначення: Акрилова водорозчинна фасадна фарба ECOLOR використовується для фінішної поверхневої обробки стін, бетонних панелей, гіпсокартонних поверхонь та інших легких будівельних та штучних матеріалів. Забезпечує захист та однорідність кольору основи, є паропропускною (дихає) та водовідштовхуючою (відштовхує воду та запобігає забрудненню).

Розхід: 2,5 - 4 м2/кг – при нанесенні в два шари (в залежності від типу поверхні). 

Довговічність: 15 - 20 років у залежності від забруднення навколишнього середовища. 

Відтінки: Випускається як біла і як базова фарба (A, B, C) для тонування за допомогою тонуючих автоматів. Відтінки у відповідності з фірмовими каталогами.

Технічні характеристики:
 • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 60%
Густина – 1400 кг/м3
Вигляд – біла матова в'язка рідина без домішок

 • висохлої поверхні:

Гігроскопічність – 0,08 кг/(м2.h0,5)
Паропроникність Sd – 0,12 м
Адгезія з бетоном – 4,6 МПа

Підготовка поверхні: Поверхня має бути сухою, чистою, міцною, без біологічних пошкоджень та вмісту солей:
а) нові штукатурки мають бути витриманими. Контроль дозрівання можна провести за допомогою лакмусового паперу або розчину фенолфталеїну;
б) старі штукатурки – усунути всі неприлягаючі частини, промити її водою під тиском з використанням миючих засобів, поверхню привести в порядок і уніфікувати (ECOLOR GROB, вирівнюючі штукатурки і т.д.);
в) ДСП, фанера, гіпсокартон – нові поверхні відшліфувати, видалити пил та сторонні частини; 

Перед нанесенням поглинаючі поверхні обробити ґрунтовкою PENECO К.

Технологія використання: Акрилова водорозчинна фасадна фарба ECOLOR наноситься валиком, щіткою або розпилювачем в два шари, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Часовий інтервал між покриттями залежить від кліматичних умов, час висихання 1-2 години, при температурі +23°С та відносній вологості повітря 65% покриття висихає за 24 години. Температурний діапазон застосування матеріалу становить від +5°С до +30°С. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу. Інструменти після роботи промити водою, а під час робочих перерв попереджувати засихання.

Розрідження: В’язкість матеріалу налаштована на роботу з валиком, в разі потреби допускається розрідження ґрунтовкою PENECO або водою, в деяких випадках іншими сумішами, максимум на 10 %.

Додаткова інформація

Акрилова фасадна фарба ECOLOR виготовляється в білому відтінку крім того, за бажанням, дану фарбу можна тонувати за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовими каталогами:

ALFACOLOR

STACHEMA

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ (ФОТО)

Сертифікати

Відгуки

Теги: фасад