Фарба фасадна силікатна модифікована COLORSIL M 1,2 кг

Артикул: 8590738221010

 • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
 • Бренд: Stachema
 • Колір: Білий
 • Склад: Силікатна
 • Ступінь блиску: Матова
 • Об'єм: 1 л
 • Розхід: 6 кв.м
 • 134,00 грн.

 • 10 чи більше 128,00 грн.
 • Наявність: В наявності

Фарба з природних матеріалів без домішок синтетичних компонентів COLORSIL М.

     

Призначення: Модифікована силікатна фасадна фарба COLORSIL М створена з природних матеріалів без домішок синтетичних компонентів. Призначена для фінішної поверхневої обробки всіх вапняних, вапняно-цементних, цементних і санаційних штукатурок та шпаклівок. Завдяки довговічності, природному зовнішньому вигляду та іншим характеристикам, таким, як низький дифузний опір водяним парам, призначена для використання при реконструкції старих об'єктів та культурно-історичних пам’яток. Придатна для обробки піщаних та бетонних основ, і для відновлення старих мінеральних поверхонь. Непридатна для штучних матеріалів, штукатурок з вмістом солей та біологічно пошкоджених поверхонь.

Розхід: 2,5 - 4 м2/кг – при нанесенні в два шари (в залежності від типу поверхні). 

Відтінки: Випускається як базова фарба (А, В, С) для тонування за допомогою тонуючих автоматів. База А – біла.

Технічні характеристики:
 • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 57%
Густина – 1500 кг/м3
pH – 12,5

 • висохлої поверхні:

Гігроскопічність – 0,36 кг/(м2.h0,5)
Паропроникність Sd – 0,06 м
Адгезія з бетоном – 3,96 МПа

Підготовка поверхні: Поверхня має бути вистояною:
а) у нових штукатурок – приблизно 4 тижні після завершення робіт, знежиреною, міцною, чистою, сухою, без біологічних пошкоджень та водорозчинних солей. Поверхня не має містити синтетичні полімери (як, наприклад, особливо деякі типи "мокрих" розчинних сумішей). Контроль дозрівання може бути проведений за допомогою лакмусового паперу або розчину фенолфталеїну;
б) старі штукатурки – залишки силіконових, акрилових або полівінілацетатних фарб необхідно усунути, а основу – перешпаклювати (понаднормовий обсяг синтетичних полімерів може створити проблеми при нанесенні). 

Перед нанесенням поглинаючі поверхні обробити ґрунтовкою FIXASIL M. 

Всі покриття, що не підлягають обробці препаратом, необхідно щільно закрити – препарат залишає сліди, які не виводяться, на всіх силікатних поверхнях (скло, емальовані поверхні, плитка)!

Технологія використання: Модифікована силікатна фасадна фарба COLORSIL М наноситься двома шарами. Часовий інтервал між шарами покриттями залежить від кліматичних умов. При температурі 20°С та відносній вологості повітря 65% другий шар можна наносити через 12 годин. Рекомендуємо наносити фарбу відразу на всю поверхню. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: Поставляється в необхідній консистенції, у випадку необхідності допускається розрідження силікатною ґрунтовкою FIXASIL M максимум на 10%. Ні в якому разі не розбавляти водою!!!

Додаткова інформація

Модифікована силікатна фасадна фарба COLORSIL M виготовляється в білому відтінку крім того, за бажанням, дану фарбу можна тонувати за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовими каталогами:

ALFACOLOR

STACHEMA

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ (ФОТО)

Сертифікати

Відгуки

Теги: фасад