Фарба фасадна силіконова SILCOLOR 3,5 кг

Артикул: 8590738261030

 • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
 • Бренд: Stachema
 • Колір: Білий
 • Склад: Силіконова
 • Ступінь блиску: Матова
 • Об'єм: 2,5 л
 • Розхід: 21 кв.м
 • 571,00 грн.

 • 7 чи більше 543,00 грн.
 • Наявність: В наявності

Для фарбування стін, бетонних панелей, гіпсокартонних поверхонь та інших легких будівельних та штучних матеріалів використовується силіконова водорозчинна фасадна фарба SILCOLOR.

     

Призначення: Водорозчинна силіконова фасадна фарба SILCOLOR використовується для фінішної поверхневої обробки стін, бетонних панелей, гіпсокартонних поверхонь та інших легких будівельних та штучних матеріалів. Забезпечує захист та однорідність кольору основи, є паропропускною (дихає) та водовідштовхуючою (відштовхує воду та запобігає забрудненню).

Розхід: 2,5 - 4 м2/кг – при нанесенні в два шари (в залежності від типу поверхні). 

Довговічність: 15 - 20 років у залежності від забруднення навколишнього середовища. 

Відтінки: Випускається як базова фарба (А, В, С) для тонування за допомогою тонуючих автоматів. База А – біла.

Технічні характеристики:
 • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 64%
Густина – 1450 кг/м3
Вигляд – біла матова в'язка рідина без домішок

 • висохлої поверхні:

Гігроскопічність – 0,0 кг/(м2.h0,5)
Паропроникність Sd – 0,7 м
Адгезія з бетоном – 3,2 МПа

Підготовка поверхні: Поверхня має бути сухою, чистою, міцною, без біологічних пошкоджень та вмісту солей:
а) нові штукатурки мають бути витриманими. Контроль дозрівання можна провести за допомогою лакмусового паперу або розчину фенолфталеїну;
б) старі штукатурки – усунути всі неприлягаючі частини, промити її водою під тиском з використанням миючих засобів, поверхню привести в порядок і уніфікувати;
в) ДСП, фанера, гіпсокартон – нові поверхні відшліфувати, видалити пил та сторонні частини. 

Перед нанесенням поглинаючі поверхні обробити ґрунтовкою PENESIL.

Технологія використання: Силіконова водорозчинна фасадна фарба SILCOLOR наноситься валиком, щіткою або розпилювачем в два шари, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Часовий інтервал між покриттями залежить від кліматичних умов, час висихання 1-2 години, при температурі +23°С та відносній вологості повітря 65% покриття висихає за 24 години. Температурний діапазон застосування матеріалу становить від +5°С до +30°С. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу. Інструменти після роботи промити водою, а під час робочих перерв попереджувати засихання.

Розрідження: В’язкість матеріалу налаштована на роботу з валиком, в разі потреби допускається розрідження ґрунтовкою PENESIL або водою, в деяких випадках іншими сумішами, максимум на 10 %.

Додаткова інформація

Силіконова фасадна фарба SILCOLOR виготовляється в білому відтінку крім того, за бажанням, дану фарбу можна тонувати за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовими каталогами:

ALFACOLOR

STACHEMA

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ (ФОТО)

Сертифікати

Відгуки

Теги: фасад