Фарба силікатна COLORSIL IN 14 кг

Артикул: 8590738231002

 • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
 • Бренд: Stachema
 • Склад: Силікатна
 • Ступінь блиску: Матова
 • Об'єм: 10 л
 • Розхід: 6 кв.м/кг
 • 1.389,00 грн.

 • 2 чи більше 1.320,00 грн.
 • Наявність: В наявності

Для інтер'єрів з підвищеними гігієнічними вимогами використовується стійка до миття силікатна фарба COLORSIL IN.

     

Призначення: Мінеральна силікатна стійка до миття фарба для інтер’єрів COLORSIL IN створена з природних матеріалів. Призначена для обробки інтер'єрів, особливо після використання водовідштовхуючих засобів. Застосовується для нанесення на скарбонатизовані штукатурки, бетонні поверхні та старі відновлені поверхні. Паропропускна, з низьким дифузним опором водяним парам. Ідеально підходить для обробки інтер'єрів з високими гігієнічними вимогами, таких як стерилізатори, кухні, лікарні, школи, дитсадки і т.д. Допускається випадковий контакт з продуктами харчування. Непридатна для штучних матеріалів, штукатурок із вмістом солей та біологічно пошкоджених поверхонь.

Розхід: 2 - 4 м2/кг – при дворазовому нанесенні, в залежності від поверхні.

Відтінки: Фарба випускається в базових варіантах (A, B, С) для тонування за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовими каталогами. База А – біла.
 
Технічні характеристики:
 • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 55%
Густина – 1500 кг/м3
рН – 12,5

 • висохлої поверхні:

Вигляд – матовий
Адгезія з поверхнею – 0,8 МПа

Підготовка поверхні: Поверхня має бути витриманою (у нової штукатурки приблизно 4 тижні після завершення робіт) сухою, чистою, міцною, без вмісту солей та без біологічних пошкоджень. Старі силіконові, акрилові, полівінілацетатні покриття повинні бути без залишку усунені. Перевірити витримку можна за допомогою лакмусового паперу та фенолфталеїну. Перед кінцевою обробкою поверхні штукатуркою, всі поглинаючі поверхні заґрунтувати FIXASIL М. Всі покриття, що не підлягають обробці препаратом, необхідно щільно закрити – препарат залишає сліди, які не виводяться, на всіх силікатних поверхнях (скло, плитка і т.д.)!
 
Технологія використання: Мінеральна силікатна фарба для інтер’єрів COLORSIL IN наноситься двома шарами, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Час висихання 12-24 години в залежності від кліматичних умов. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу. При температурі 20°С та відносній вологості повітря 65% другий шар можна наносити через 12 годин. Наносити при температурі від +5°С до +30°С валиком, щіткою або розпилювачем. Інструменти після роботи промити водою.  

Розрідження: Фарба налаштована на роботу валиком, у разі необхідності допускається розрідження ґрунтовкою FIXASIL М, але не більше ніж на 10%.

Додаткова інформація

Стійка до миття силікатна фарба COLORSIL IN виготовляється в білому відтінку крім того, за бажанням, дану фарбу можна тонувати за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовими каталогами:

ALFACOLOR

STACHEMA

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ (ФОТО)

Сертифікати

Відгуки

Теги: стійка до миття