Лак для дерева поліуретановий INDULAK (напівматовий) 0,75 л

Артикул: 8590738190040

  • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
  • Бренд: Stachema
  • Призначення: Дерево
  • Тип: Всередині та зовні будівлі
  • Склад: Поліуретановий
  • Ступінь блиску: Напівматовий
  • Розхід: 20 кв.м/л
  • 315,00 грн.

  • Наявність: В наявності

Поліуретановий лак на водній основі для всіх зовнішніх та внутрішніх дерев'яних поверхонь.

        

Призначення: Поліуретановий лак для дерева на водній основі INDULAK призначений для всіх зовнішніх та внутрішніх дерев'яних поверхонь (оздоблення балконів та фасадів, альтанок, садових меблів, вікон, дверей). Завдяки своїй стійкості до стирання може використовуватися для покриття підлог. Зовні поліуретановий лак можна використовувати тільки в комбінації з лаками IMPRANAL та IMPRANAL PROFI. Захищає дерево від атмосферного впливу та старіння. Непридатний для обробки дерева, пошкодженого пліснявою та грибками, їх необхідно спочатку обробити будь-яким біоцидним засобом, наприклад, Lignofix TOP або Lignofix TOP-Profi. Заборонено його використання зовні як основи, без використання лаків IMPRANAL aбо IMPRANAL PROFI, які містять ультрафіолетовий фільтр (хоча INDULAK ультрафіолетово стабільний, він не містить ультрафіолетовий фільтр, тому дерево під сонячними променями розкладається, сіріє, чорніє та стає крихким). Не шкодить навколишньому середовищу, світлостійкий, легко наноситься, добре лягає на поверхню, еластичний, без запаху.

Застосування поліуретанового лаку INDULAK дозволене для покривання дитячих іграшок при їх виробництві.

Розхід: 15 - 20 м2/л – при одноразовому покритті.
 
Технічні характеристики:
Густина – 1010 кг/м3
Вміст нелетучих компонентів – мін. 28%
рН – 8,5

Зовнішні характеристики: 

Напівматовий.

Запах – приємний, після висихання зникає.

Підготовка поверхні: Поверхня на яку планується нанесення лаку має бути чистою, відшліфованою та сухою.

Технологія використання: Засіб поставляється в необхідній консистенції. Не розбавляти! Вологість дерева, що покривається, не має перевищувати 12%. Після висихання першого шару необхідно відшліфувати поверхню мілким наждачним папером, щоб усунути шорсткість та досягти ідеальної поверхні. Після цього нанести другий шар. За необхідністю можна рівномірно нанести третій шар. Новий шар можна наносити через 12 годин, при температурі 20°С та відносній вологості 65%. Зовні необхідно для основи нанести хоча б два шари IMPRANAL або IMPRANAL PROFI. Повністю покриття готове для використання через 72 години. Покриття наносити при температурі від +5°С до +35°С за допомогою валика, щітки, розпилювача або намочуванням. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу.

Додаткова інформація

Застереження:  Водорозчинний безбарвний лак при нанесенні на деревину не змінює її колір, як це робить лак на розчиннику після нанесення якого деревина стає темнішою.

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ ЛАКУ (ФОТО)

Сертифікати

Відгуки

Теги: напівматовий