Профілактична добавка для захисту від плісняви FungiSAN

Артикул: 8595039304851

  • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
  • Призначення: Профілактика появи плісняви
  • Тип: Безхлорні
  • Об'єм: 0,5 л
  • 168,00 грн.

  • 6 чи більше 160,00 грн.
  • Наявність: В наявності

Для профілактики появи плісняви, зелених водоростей на поверхнях використовується  FungiSAN безхлорний.
              

Призначення: FungiSAN безхлорний – це протиплісньова, антибактеріальна та алгіцидна (проти зелених водоростей на поверхнях) рідка добавка, що додається до водорозчинних малярних фарб та покрівельних матеріалів, мінеральних будівельних матеріалів. Може застосовуватись в житлових та нежитлових приміщеннях, закладах харчування, приміщеннях промислового та громадського призначення в інтер’єрі та екстер’єрі. Засіб ефективний і в місцях з екстремальними умовами (наприклад: кухні, пральні, лазні та подібних).

Розхід:  З 1 кг концентрату можна обробити 50 - 100 м2 поверхні, в залежності від розходу матеріалу, яким проводиться покривання (робота).

Інструкція по застосуванню: Засіб та покриття (матеріал) із засобом яке застосовується, – перед використанням ретельно перемішайте! Засіб додається до малярних фарб, внутрішніх та фасадних штукатурок, клеючих (кладочних) мас та розчинів. Кількість додавання засобу до відповідних матеріалів – див. таблицю.

При наявності уражень: Уражені місця обприскайте засобом для ліквідації плісняви FungiSPRAY хлорний або FungiSPRAY безхлороний. Плісняву перед застосуванням FungiSPRAY не усувайте! При значних ураженнях основи, після застосування FungiSPRAY, виконайте обробку поверхні водним розчином засобу FungiSAN безхлороний додавши його до води в кількості 5 %. Водний розчин наносити методом покривання або обприскування. Після повного висихання поверхні застосовуйте відповідне покриття (розчин) (див. таблицю).

Додаткова інформація

РОЗРІДЖЕННЯ ЗАСОБУ

При додаванні до робочих покриттів:
 

 

Застосування

Сертифікати

 

Відгуки