Пропитка для деревини стійка до вимивання Lignofix Stabil 0,5 кг

Артикул: 8595039305926

  • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
  • Бренд: Lignofix
  • Колір: Безбарвний
  • Призначення: Захист деревини
  • Тип: Всередині та зовні будівлі
  • Об'єм: 0,5 кг
  • Розхід: 25 кв.м
  • 175,00 грн.

  • 6 чи більше 167,00 грн.
  • Наявність: В наявності

Для захисту від комах-шкідників, грибків, плісняви деревини використовується антисептик Lignofix Stabil - сучасний концентрований засіб для поверхневого захисту деревини від комах-шкідників (наприклад: жуків-точильщиків, вусачів, шашеля), грибків, деревозабарвлюючих грибків і плісняви зовні (всередині) приміщень, а також для профілактичного захисту кладки та штукатурки від проростання грибків.
         

Призначення:  Lignofix Stabil це концентрований рідкий засіб на водній основі з високим ступенем стійкості до вимивання з профілактичною дією проти дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, вусачів, шашеля), грибків (наприклад, будинкового грибка) деревозабарвлюючих грибків і плісняви. Використовується для поверхневого просочення нової деревини, що використовується в інтер'єрах і екстер'єрі без прямого контакту з землею, з метою профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах, дереворуйнівних та деревозабарвлюючих грибків і плісняви, а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дереворуйнівних грибків. Продукт має найбільшу стійкість до вимивання дощовою водою, що робить його ідеальним для обробки деревини в інтер'єрах (стіни дерев'яних будинків, дерев'яні паркани, садові меблі, дерев'яні альтанки і т.п.)

Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1:9 водою достатньо для обробки до 50 м2 поверхні деревини.

Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.

Відтінки: Безбарвний, зелений, коричневий.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.

Інструкція по застосуванню: Концентрат розбавити водою, як це зазначено в таблиці. Поверхню оброблюваної деревини ретельно очистити від кори, лика, пилу і бруду. Розчин наносити методом розпилення, фарбування або занурення. В ході монтажу пиломатеріалів не забудьте додатково обробити поверхні зрізів! Уражену дереворуйнівними грибками частину деревини видалити, включаючи не менше 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою. У разі ураження кладки, видалити штукатурку, ретельно очистіть від спор, кладку обпаліть пальником і для профілактики обробіть засобом.

Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.

Додаткова інформація

ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНУ

Для обробки деревини необхідно розвести концентрат водою, як це зазначено в таблиці. Для чого спочатку в ємність налийте концентрат антисептика, а потім додайте необхідну кількість води. Під час додавання води розчин може спінюватися, що є нормою. Після додавання води розчин необхідно розмішати.
 

 

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ

Безбарвний

 

Таблиця з основними властивостями матеріалів Lignofix.


Застосування

ВІДЕООГЛЯД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ (ФОТО)

Нанесення препарату на профільований брус методом фарбування

 
Просочення препаратом вагонки, що використовується ззовні будинку, а також віконих рам
 
Захист препаратом дерев’яних елементів «дикого» зрубу.
 
Використання зеленої модифікації препарату для захисту дерев’яних елементів даху
 
Використання коричневої модифікації препарату для захисту дерев’яних елементів даху

Сертифікати

 

Відгуки

Теги: Пропитки для зовнішніх робіт, пропитки для внутрішніх робіт