Пропитка (антижук) Lignofix TOP-Profi 0,5 кг

Артикул: 8595039303496

  • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
  • Бренд: Lignofix
  • Колір: Безбарвний
  • Призначення: Знищення комах-шкідників, грибка, плісняви та захист деревини
  • Тип: Всередині будівлі
  • Об'єм: 0,5 л
  • Розхід: 12,5 кв.м
  • 343,00 грн.

  • 5 чи більше 326,00 грн.
  • Наявність: В наявності

Для знищення шашеля, грибка, цвілі - ліквідації всіх можливих біологічних уражень використовується антисептик Lignofix ТОР-Profi - концентрований засіб широкого спектра дії з двома регуляторами росту комах, призначене для обробки вже ураженого комахами-шкідниками дерева з подальшим його профілактичним захистом від грибків, цвілі і комах-шкідників. Не ушкоджує гідроізоляційну диффузную плівку при контакті з нею.
       
Призначення: Концентрований сучасний засіб з ліквідуючою і профілактичною дією від дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, вусачів, шашеля), профілактичною дією від дереворуйнівних та деревозабарвлюючих грибків (наприклад, будинкового грибка, сухої гнилі, синяви) і цвілі. Призначено для поверхневого просочення деревини в інтер'єрі (наприклад, конструкції даху, кроквяних ферм, підлогу) і на відкритому повітрі без прямого і постійного контакту з землею (наприклад, зовнішнього облицювання, паркани, дерев'яних конструкцій). Засіб не можна використовувати для обробки деревини яка має прямий контакт з харчовими продуктами, кормами, питною водою або для обробки деревини що використовується для виробництва дитячих меблів та іграшок.
Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1:4 водою достатньо для обробки до 25 м2 поверхні деревини, в залежності від ступеня ураження.
Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.
Відтінки: Безбарвний.
Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.
Інструкція по застосуванню: Розбавити концентрат водою, як це зазначено в таблиці, і наносити розчин на ретельно очищену поверхню деревини (без старої фарби, пилу і бруду). Уражену дереворазрушающими грибками частину деревини видалити, включаючи не менше 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою. Коли уражена дереворуйнівним грибком ділянка повністю не може бути замінена, проведіть її санацію: видаліть верхню уражену частину деревини механічним способом (сокирою, рубанком) до здорової деревини. По всій площі ураження, включаючи 0,5 м в сторони від центру місця ураження, з інтервалами 8 см висвердлите отвори діаметром 3-4 мм на глибину до 3/4 товщини деревини, що обробляється , в зроблені отвори шприцем введіть розчин антисептика, після всмоктування розчину ін'єкції повторіть. Якщо деревина вже уражена дереворуйнівними комахами, введіть розчин шприцом в наявні видимі порожнини, утворені личинками жуків-деревоточців. Крім того, так як личинки прогризають свої довгі ходи вздовж колоди або бруса, до фази перетворення в лялечку не виходячи до поверхневих шарів, необхідно забезпечити поперечні заслони, просочені препаратом - бар'єри. З цією метою поперек дерев'яного елемента тонким (діаметром 3-4 мм) довгим свердлом просвердліть ряд ненаскрізних отворів глибиною 3/4 його товщини відстань між отворами 4-5 см. Якщо отвори свердлимо не зверху, а збоку дерев'яного елемента то свердлимо з нахилом (30-400) для запобігання витікання введеного в деревину розчину. На відстані 50 см робимо такий же ряд отворів і так повторюємо через кожні 50 см. У зроблені отвори введіть шприцом розчин препарату. Після всмоктування розчину повторіть процедуру спринцювання ще 1-2 рази.
 
Таким чином, ви отримаєте поперечні непрохідні личинкою перепони, які надійно захистять ваш матеріал від подальшого руйнування. Після закінчення спринцювання, в разі потреби, закрийте всі отвори герметиком для деревини за допомогою шпателя і обробіть всю поверхню враженої деревини розчином антисептика за допомогою кисті або розпилювача. Також рекомендується обробити даним препаратом здорову (неуражену комахами-шкідниками) деревину, яка безпосередньо контактує з оброблюваною вами деревиною. Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.

Додаткова інформація

ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНУ

Для обробки деревини необхідно розвести концентрат, як це зазначено в таблиці. Для чого спочатку в ємність налийте концентрат антисептика, а потім додайте необхідну кількість води. Під час додавання води розчин може спінюватися, що є нормою. Після додавання води розчин необхідно розмішати.
 
 
 

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ

Безбарвний

Таблиця з основними властивостями матеріалів Lignofix.

 

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ (ФОТО)

Деревина уражена комахами-шкідниками

 
Створення "бар'єрів" в деревині
 
Введення розчину препарату в деревину
 
"Бар'єри" - деревина повністю просочена антисептиком
 
Перші "жертви" лікування ураженої деревини
 
Нанесення розчину антисептика на поверхню деревини
 

Сертифікати

 

Відгуки

Теги: Знищення комах-шкідників, видалення плісняви та грибка