Пропитка для деревини дахових конструкцій Lignofix P 5 кг

Артикул: 8595039307692

  • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
  • Бренд: Lignofix
  • Колір: Зелений, коричневий
  • Призначення: Захист деревини
  • Тип: Всередині будівлі
  • Об'єм: 5 кг
  • Розхід: 250 кв.м
  • 683,00 грн.

  • 4 чи більше 649,00 грн.
  • Наявність: В наявності

Доступні опції


Для захисту дахової і конструкційної деревини від комах-шкідників, грибків, цвілі використовується антисептик Lignofix P - концентрований засіб, призначений для поверхневої профілактичної обробки нового неушкодженого дерева (в першу чергу покрівлі, дерев'яних будівельних елементів і дерев'яних конструкцій), в інтер'єрі та екстер'єрі з метою їх захисту від дереворуйнівних комах (наприклад, жуків точильників, вусачів, шашеля), дереворуйнівних грибків (наприклад, будинкового грибка) і цвілі на весь термін експлуатації будівлі.
      

Призначення:  Lignofix P це концентрований засіб на водній основі з профілактичною дією проти дереворуйнівних комах, дереворуйнівних грибків та плісняви. Призначений для поверхневого просочення нової деревини, що використовується в інтер'єрах і екстер'єрах без прямого тривалого контакту з землею з метою профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, вусачів, шашеля), дереворуйнівних грибків (наприклад, будинкового грибка) і цвілі, а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дереворуйнівних грибків.

Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1:9 водою достатньо для обробки до 50 м2 поверхні деревини.

Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.

Відтінки: Зелений, коричневий.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.

Інструкція по застосуванню: Концентрат розбавити водою, як це зазначено в таблиці. Поверхню оброблюваної деревини ретельно очистити від кори, лика, пилу і бруду. Розчин наносити методом розпилення, фарбування або занурення. В ході монтажу пиломатеріалів не забудьте додатково обробити поверхні зрізів! Уражену дереворуйнівними грибками частину деревини видалити, включаючи не менше 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою. У разі ураження кладки, видалити штукатурку, ретельно очистіть від спор, кладку обпаліть пальником і для профілактики обробіть засобом.

Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням .

Додаткова інформація

ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНУ

Для обробки деревини необхідно розвести концентрат водою, як це зазначено в таблиці. Для чого спочатку в ємність налийте концентрат антисептика, а потім додайте необхідну кількість води. Під час додавання води розчин може спінюватися, що є нормою. Після додавання води розчин необхідно розмішати.
 
 

 

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ

Зелений

Коричневий

 

Таблиця з основними властивостями матеріалів Lignofix.


Застосування

ВІДЕООГЛЯД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ (ФОТО)

Використання зеленої модифікації препарату для захисту дерев’яних елементів даху 
 
Використання коричневої модифікації препарату для захисту дерев’яних елементів даху 

Сертифікати

 

Відгуки

Теги: Пропитки для внутрішніх робіт