Штукатурка декоративна силіконова SILCOLOR RS Баранець 25 кг

Артикул: 8590738781095

 • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
 • Тип: Всередині та ззовні будівлі
 • Бренд: Stachema
 • Склад: Силіконова
 • Призначення: Баранець
 • Вага: 25 кг
 • 1.428,00 грн.

 • 3 чи більше 1.357,00 грн.
 • Наявність: В наявності

Доступні опції


Для фінішної обробки штукатурок, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів використовується силіконова декоративна «камінцева» штукатурка SILCOLOR RS.

   

Призначення: Cиліконова декоративна «камінцева» штукатурка SILCOLOR RS призначена для фінішної обробки штукатурок, бетонних панелей, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів. Є ефективним засобом при обробці всіх будівельних конструкцій. Оброблена поверхня наділена водовідштовхуючими властивостями і довго залишається чистою. Засіб виготовляється з зерном величиною 1,5 або 2 мм.

Розхід: Залежно від величини зерна приблизно:
 
для зерна 1,5 мм – 2,2 - 2,6 кг/м2;
для зерна 2 мм – 2,9 - 3,6 кг/м2.
 
Відтінки: Випускається як біла можливе тонування за допомогою тонуючих автоматів. Відтінки у відповідності з фірмовими каталогами. Для виготовлення темних відтінків варіант з зерном 1,5 та 2 мм виготовляється як база С.

Технічні характеристики:

 • штукатурки:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 80%
Густина – 2000 кг/м3

 • висохлої поверхні:

Гігроскопічність – 0,04 кг/(м2.h0,5)
Паропроникність Sd – 0,09 - 0,15 м
Адгезія з бетоном – 0,9 МПа  

Підготовка поверхні: Поверхня має бути сухою, чистою, міцною, без біологічних пошкоджень та вмісту солей. З поверхні необхідно усунути всі залізні предмети та плями іржі, або, було б доречно, обробити основу ізоляційним покриттям:
 
а) системи утеплення – верхній армуючий шар має бути витриманим (приблизно 2-3 дні при товщині 3 мм);
б) нові штукатурки – мають бути витриманими, так як нанесенні штукатурки явно уповільнять процес карбонізації;
в) старі штукатурки – мають бути міцними, необхідно усунути всі неприлягаючі частини, промити її водою під тиском з використанням миючих засобів, поверхню привести в порядок;
г) ДСП, фанера, гіпсокартон – необхідно видалити пил та сторонні частинки.
 
Перед нанесенням штукатурки всі поглинаючі поверхні обробити базовим ґрунтуючим покриттям PENESIL О – у відтінку штукатурки.
 
Технологія використання: Cиліконова декоративна «камінцева» штукатурка SILCOLOR RS наноситься після повного висихання ґрунтуючого покриття приблизно через 8 - 24 години (залежно від погоди) нержавіючим шпателем в один шар товщиною приблизно 1,5 або 2 мм (залежно від величини зерна). Відразу ж після нанесення штукатурки можна жорстким структурним губчатим валиком витягнути тонку структуру або (найпоширеніший метод) після короткого висихання (10 - 20 хв. при температурі 20°С, але, в залежності від температури та вологості повітря, час висихання може коливатися від 5 до 45 хв.) можна нанесений шар штукатурки вигладити легким натиском пемзового або пластмасового півтертка. Час висихання при температурі 23°С та відносній вологості повітря 65% коливається від 36 до 48 год. (при температурі 5 - 8°С та високій вологості повітря – 72 години). Використовувати при температурі від +5°С до +25°С. Інструменти після роботи промити водою, а під час робочих перерв попереджувати засихання. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу.

Додаткова інформація

Декоративна штукатурка виготовляється в білому відтінку крім того, за бажанням, дану штукатурку можна тонувати за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовими каталогами:

ALFACOLOR

STACHEMA

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ (ФОТО)

Сертифікати

Відгуки

Теги: штукатурка баранець