Система знижок


 Lignofix

Шановні відвідувачі інтернет-магазину «БудНавігатор» ми цінуємо кожного клієнта і намагаємось зробити користування нашим інтернет-магазином не тільки приємним і зручним, але й вигідним!


Знижка -5% В нашому інтернет-магазині кожен покупець має можливість отримати знижку – 5% вже з першої покупки! Для цього достатньо придбати декілька одиниць товару (мінімальну кількість товару, яку необхідно придбати для отримання знижки вказано на сторінці товару). Звертаємо Вашу увагу на те, що право на отримання знижки має кожен покупець, навіть без реєстрації на сайті.


Для користувачів сайту, які пройшли реєстрацію діє ДОДАТКОВА СИСТЕМА ЗНИЖОК:


Знижка -10% Зареєстровані користувачі сайту мають можливість (в залежності від загальної вартості придбаних та оплачених в нашому інтернет-магазині товарів) отримати знижку до – 10%. Для цього необхідно тільки зареєструватись на сайті та здійснювати покупки в нашому інтернет-магазині, як тільки сумарна вартість придбаних та оплачених товарів досягне контрольної суми – Ви автоматично набуваєте права на знижку і після авторизації ціни на товари для Вас буде знижено!


Розмір знижки складає:


  • зареєстрований користувач, який придбав та оплатив товар на суму 3 000 грн. отримує право на постійну знижку – 3%;
  • зареєстрований користувач, який придбав та оплатив товар на суму 6 000 грн. отримує право на постійну знижку – 5%;
  • зареєстрований користувач, який придбав та оплатив товар на суму 10 000 грн. отримує право на постійну знижку – 10%.


Бути активним користувачем нашого інтернет-магазину ВИГІДНО!!!