Засіб проти плісняви FungiSPRAY хлорний 1 л

Артикул: 8595039301805

  • Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
  • Призначення: Знищення плісняви
  • Тип: Хлорні
  • Об'єм: 1 л
  • 148,00 грн.

  • Наявність: В наявності

АКЦІЯ! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ
Для ліквідації плісняви в побутових (житлових) приміщеннях використовується FungiSPRAY хлорний. Засіб рекомендується для застосування на неводопоглинаючих поверхнях: плитка у ванній кімнаті або туалеті, стики між плитками, на облицюваннях та подібних поверхнях. Активний хлор відбілює або висвітлює чорні (кольорові) плями від плісняви на поверхнях. Ефективно знищує плісняву, яка є джерелом багатьох (в тому числі хронічних) захворювань.
Засіб має помірний характерний запах та є помірно агресивним (порівняно з деякими аналогічними засобами) по його впливу на поверхні. Це робить його застосування та зберігання безпечнішим.
Для уражених пліснявою поверхонь, для яких ефект відбілення  неприпустимий (шпалери, текстиль, шкіра, декори, фарбовані та подібні) - застосовуйте FungiSPRAY безхлорний.
         

Призначення: FungiSPRAY хлорний – рідкий засіб призначений для ліквідації плісняви в побутових (житлових) приміщеннях, а також в медичних установах та установах громадського харчування, особливо у ванних кімнатах, туалетах, на елементах облицювань та стиках між ними. Засіб застосовується також для дезінфекції поверхонь.

Розхід: В залежності від ступеня ураження, в середньому - від 250 мл / 1 кв.м

Інструкція по застосуванню: Плісняву перед застосуванням не видаляти. Уражені місця обприскати засобом з відстані 5 см та через 20 хвилин дії засобу промити оброблену поверхню водою, або залишити її до висихання. При значному ураженні пліснявою – повторити зазначену процедуру.
УВАГА! Під час ремонтних робіт, фарбування, оновлення та реставрації поверхонь для попередження виникнення плісняви застосовуйте профілактичний біоцидний засіб FungiSAN безхлорний. FungiSAN безхлорний - біоцидна добавка до грунтівок, фарб, штукатурних та декоруючих розчинів (покриттів) та подібних, яка додається для надання матеріалам (покриттям) захисної від плісняви властивості. Детальну інформацію щодо застосування засобу FungiSAN безхлорний - біоцидна добавка запитуйте у технолога-консультанта нашого магазину.

Додаткова інформація

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ (ФОТО)

Сертифікати

 

Відгуки